Destek Tel: +90 (538) 374 37 19
KURUMSAL
Hakkımızda

width=900

 

Alaybeyoğlu ailesinin 1980 yılında kurmuş olduğu BEYSAN ALAYBEYOĞLU İNŞ.MAD.SAN VE TİC A.Ş, faaliyetine ilk olarak Kahramanmaraş’ta, tuğla imalatı ile başlamıştır.

Kurulduğu günden bu yana, son teknoloji kullanarak bölgenin en kaliteli tuğlasını üretmeyi misyon haline getiren firma,aynı prensiple tarım, süt hayvancılığı ve makine imalatı ile faaliyet konularını arttırmıştır.

Anne sütüne en yakın olması ve ülkemizde son yıllarda giderek büyüyen talebi sebebiyle keçi sütü üretimi konusunda yatırım yapma kararı aldı.

Yapılan calışmalar sonucu, ülkemizde küçükbaş hayvancılığın yeteri kadar gelişmediği, nitelikli damızlık ve sağlıklı hayvan sayısının kısıtlı olduğu görülerek işletme hem sağlıklı süt üretmek hem de damızlık hayvan yetiştirmek üzere en modern teknolojiler kullanılarak kurulmuştur.

Modern ve sağlıklı hayvan yetiştiriciliğinin bilimsel destek de alarak yapan işletmemiz hastalıktan arı ülke olan Avusturalya`dan safkan Saanen sürüsü ithal ederek işletmedeki hayvan kalitesini arttırmıştır.

Çiftliğimiz, hayvan sağlığı ve bakımı alanında uzman olan bir profesyonel bir ekiple yönetilmektedir.

    Resim Bulunmuyor..
prev next